Warning: html_entity_decode(): charset `ISO-8859-2' not supported, assuming utf-8 in /piotrkow/kambit/lib/cms.class.php on line 199

Warning: html_entity_decode(): charset `ISO-8859-2' not supported, assuming utf-8 in /piotrkow/kambit/lib/cms.class.php on line 207
Broniewskiego połączymy z Sulejowską - Piotrków Trybunalski
BIP
PL EN
Broniewskiego połączymy z Sulejowską

Aby przesłać do znajomego link z artykułem prosimy uzupełnić poniższy formularz:

Swoje imię i nazwisko:
E-mail znajomego:
Link:http://www.piotrkow.pl/nasze-miasto/aktualnosci/broniewskiego-polaczymy-z-sulejowska-
6 + 3
Wyślij wiadomość
Dodano: czwartek, 03 grudzień 2015

Piotrkowski samorząd przygotowuje się do kolejnej ważnej inwestycji komunikacyjnej w naszym mieście. Gotowy jest projekt drogi, która połączy ulicę Broniewskiego z Sulejowską.
- Inwestycja ma duże znaczenie ze względu na realizowane w tym rejonie miasta projekty budowlane zarówno samorządu, jak i przedsiębiorców. Nowa droga ułatwi komunikację na osiedlu Wyzwolenia, a szczególnie z nowo budowanymi blokami oraz znajdującym się stadionem PKS Polonia – opowiada wiceprezydent Adam Karzewnik.

W Wieloletniej Prognozie Finansowej na 2017 rok zabezpieczono środki na fizyczną realizację prac, ale przygotowania do inwestycji trwają już od kilkunastu miesięcy.
- Wykonaliśmy już projekt, a w przyszłym roku będziemy chcieli uzyskać zezwolenie na realizację inwestycji oraz wypłacić odszkodowania. Nie znamy jeszcze kwoty wypłat. Będzie ona znana po opracowaniu decyzji o ustaleniu odszkodowania – wyjaśnia wiceprezydent Karzewnik.


Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.

wersja mobilna: m.piotrkow.pl

projekt: UM, realizacja: kambit.pl