Warning: html_entity_decode(): charset `ISO-8859-2' not supported, assuming utf-8 in /piotrkow/kambit/lib/cms.class.php on line 199

Warning: html_entity_decode(): charset `ISO-8859-2' not supported, assuming utf-8 in /piotrkow/kambit/lib/cms.class.php on line 207
Składy Rad Osiedli - Piotrków Trybunalski
BIP
PL EN
Składy Rad Osiedli

Aby przesłać do znajomego link z artykułem prosimy uzupełnić poniższy formularz:

Swoje imię i nazwisko:
E-mail znajomego:
Link:http://www.piotrkow.pl/nasze-miasto/aktualnosci/sklady-rad-osiedli
9 + 3
Wyślij wiadomość
Dodano: środa, 02 grudzień 2015

Znamy już wszystkie Rady Osiedli znajdujące się na terenie naszego miasta. Poniżej prezentujemy składy poszczególnych rad.

 Rada Osiedla „Starówka”
1. Badek Adam
2. Bałecki Ryszard- Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla
3. Borkowska Maria – Sekretarz Zarządu
4. Chmielewska Lidia
5. Cichecka Izabela
6. Czekalski Jan
7. Fajkowski Mirosław
8. Krupińska Gregora
9. Litwinienko Kazimierz
10. Omufner Helena- Skarbnik Zarządu Osiedla
11. Robert Leszek- Przewodniczący Rady Osiedla
12. Rokita Henryka
13. Rokita Paweł- Przewodniczący Zarządu Osiedla
14. Sabasiński Janusz
15. Zieliński Waldemar – Zastępca Przewodniczącego Zarządu Osiedla

Rada Osiedla „Słowackiego-Północ”
1. Biniek Marian – Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla
2. Budkowski Włodzimierz 
4. Furman Wiesława – Sekretarz Zarządu
5. Grabowska Janina
6. Jabłońska-Gryl Janina
7. Kapusta Witold
8. Karliński Maciej
9. Pawlak Marcin
10. Pełka Michał – Zastępca Przewodniczącej Zarządu Osiedla
11. Pryczek Paulina
12. Szelka Józef – Przewodniczący Rady Osiedla
13. Wierzch Halina
14. Wrońska Maria – Skarbnik Zarządu Osiedla
15. Zawada Justyna – Przewodnicząca Zarządu Osiedla

Rada Osiedla „Piastowskie”
1. Czerwonka Agnieszka – Sekretarz Zarządu
2. Gaworczyk Ewa
3. Gnyp Wiesława
4. Grzybowska Marlena
5. Jasnos Marcin – Przewodniczący Rady Osiedla
6. Kowalczyk Elżbieta
7. Kozłowski Piotr
8. Krak Jarosław – Przewodniczący Zarządu Osiedla
9. Ratalewska Anna – Skarbnik Zarządu
10. Remisz Jacek
11. Rycerz-Mojsiejów Jolanta
12. Sokalski Jacek
13. Trzepadłek Iwona – Zastępca Przewodniczącego Zarządu
14. Uhle Halina
15. Warchulińska Agnieszka – Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla

Rada Osiedla „Południe”
1. Banaszewska Krystyna
2. Harlejczyk Krzysztof – Zastępca Przewodniczącej Rady Osiedla
3. Kawińska Jolanta – Skarbnik Zarządu Osiedla
4. Krawczyk Janina
5. Lodzińska Katarzyna – Przewodnicząca Zarządu Osiedla
6. Marchwińska Joanna
7. Michalak Antoni
8. Możdżeń Elżbieta
9. Olejnik Wiesława
10. Pępkiewicz Iwona – Sekretarz Zarządu
11. Skoczylas Józef
12. Skoczylas Marianna
13. Skrzypczyk Teresa -  Przewodnicząca Rady Osiedla
14. Szewczyk Lidia
15. Szustak Sebastian – Zastępca Przewodniczącej Zarządu Osiedla

Rada Osiedla „Belzacka”
1. Bujacz Ewa – Sekretarz Zarządu
2. Eksman Gabriel
3. Kozłowska Maria
4. Kuśmierski Wojciech – Zastępca Przewodniczącej Zarządu Osiedla
5. Muszwic Grażyna – Przewodnicząca Rady Osiedla
6. Nowakowska Teresa
7. Popielska Krystyna – Zastępca Przewodniczącej Rady Osiedla
8. Słoczyński Krzysztof – Skarbnik Zarządu Osiedla
9. Sołtysiak Katarzyna
10. Sołtysiak Sławomir
11. Staniaszko Mariola
12. Stańczuk Hanna
13. Stańczuk Lena
14. Twarkowska Anna – Przewodnicząca Zarządu Osiedla
15. Wiernicka Elżbieta

Rada Osiedla „Wyzwolenia”
1. Cecotka Dariusz
2. Daras Marek
3. Górczyńska Zofia – Skarbnik Zarządu Osiedla
4. Hetmańczyk Barbara
5. Janusz Tadeusz – Zastępca Przewodniczącego Zarządu Osiedla
6. Kluzowski Tomasz
7. Kocot Elżbieta – Sekretarz Zarządu
8. Krzysztofik Kacper
9. Libiszewska Jadwiga – Zastępca Przewodniczącej Rady Osiedla
10. Nowak Barbara – Przewodnicząca Rady Osiedla
11. Nowakowska Anna
12. Sojczyński Ryszard
13. Sokalski Tomasz – Przewodniczący Zarządu Osiedla
14. Wroński Bohdan
15. Zamel Zbigniew

Rada Osiedla „Przyszłość”
1. Błachowicz Mirosława – Skarbnik Zarządu Osiedla 
2. Dędek Marek
3. Gawryszczak Grażyna
4. Gliszczyński Grzegorz
5. Grabowiecka Beata – Sekretarz Zarządu Osiedla
6. Kaliszewski Mariusz – Przewodniczący Rady Osiedla
7. Kaźmierczak Lech
8. Kębłowski Witold
9. Lenarczyk Izabela
10. Łukasik Dorota
11. Rudzki Marek
12. Słomka Krystyna – Przewodnicząca Zarządu Osiedla
13. Szklarek Katarzyna – Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla
14. Szymoniak Damian
15. Urbaniak Joanna – Zastępca Przewodniczącej Zarządu Osiedla

Rada Osiedla „Wierzeje”
1. Ciszewska-Bombska Ewa
2. Czechowska Krystyna – Przewodnicząca Zarządu Osiedla
3. Dróżdż Waldemar
4. Efenberg Arkadiusz – Zastępca Przewodniczącej Zarządu Osiedla
5. Forma Tomasz
6. Gątkowski Bogdan – Przewodniczący Rady Osiedla
7. Gliszczyńska Renata
8. Marek-Kot Adamina
9. Matyjaszewski Piotr
10. Papiernik Barbara
11. Ronc Anetta – Sekretarz Zarządu Osiedla
12. Stobiecki Piotr
13. Traczyk Janusz – Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla
14. Wawrzynkowski Piotr
15. Witkowska Elżbieta – Skarbnik Zarządu Osiedla

Rada Osiedla „Krakowskie Przedmieście-Sulejowska”
1. Gołota Zbigniew
2. Hoffman Ilona
3. Jaśkiewicz Beata – Zastępca Przewodniczącej Zarządu Osiedla
4. Kaczorowski Zbigniew
5. Karcz Tadeusz
6. Lorek Grzegorz
7. Łopatowski Sylwester – Skarbnik Zarządu Osiedla
8. Marusiński Jacek
9. Para Anna
10. Pencina Ludomir – Przewodniczący Rady Osiedla
11. Pingot Małgorzata – Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla
12. Rozpędek Aleksandra – Przewodnicząca Zarządu Osiedla
13. Stachera Paweł
14. Szymańska-Kaczmarek Gabriela – Sekretarz Zarządu
15. Wężyk Małgorzata

Rada Osiedla „Leśna”
1. Andrzejczyk Marzanna
2. Cieślik Marcin – Przewodniczący Zarządu Osiedla
3. Koczwarski Kamil
4. Łapiński Krzysztof – Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla
5. Mazurkiewicz Kazimierz
6. Myślińska Mirosława – Skarbnik Zarządu Osiedla
7. Płosa Zdzisława
8. Procho Barbara – Sekretarz Zarządu Osiedla
9. Procho Piotr
10. Procho Sławomir
11. Robaszek Zofia – Zastępca Przewodniczącego Zarządu Osiedla
12. Trajdos Grzegorz
13. Wąs Adam
14. Wąs Tadeusz – Przewodniczący Rady Osiedla
15. Wąs Teresa

Rada Osiedla „Armii Krajowej”
1. Adamska Mirosława
2. Banaszczyk Łukasz
3. Bąbol Zofia
4. Chmielewski Mikołaj
5. Dusińska Bożena
6. Grzybowski Józef
7. Kasprzak Paweł
8. Masiarek Zbigniew
9. Mazur Ewa – Przewodnicząca Rady Osiedla 
10. Owczarek Jolanta – Skarbnik Zarządu Osiedla
11. Reising Paweł – Przewodniczący Zarządu Osiedla
12. Sima Bogusława – Sekretarz Zarządu Osiedla
13. Szulc Bogdan
14. Wiączek Jan – Zastępca Przewodniczącego Zarządu
15. Wieczorek Andrzej – Zastępca Przewodniczącej Rady Osiedla

Rada Osiedla „Wronia”
1. Bańska Anna
2. Bernas Antoni
3. Górna Katarzyna – Skarbnik Zarządu Osiedla
4. Górny Tomasz – Sekretarz Zarządu Osiedla
5. Gumulec Ewa
6. Jaśki Anna
7. Krawczyk Marek
8. Królikiewicz Zbigniew – Przewodniczący Zarządu Osiedla
9. Maślanka Sebastian
10. Miazek Szymon – Zastępca Przewodniczącej Rady Osiedla
11. Michalak Urszula
12. Podogrodzka Anna
13. Robert Barbara – Zastępcę Przewodniczącego Zarządu Osiedla
14. Stankiewicz Wiesława
15. Wrońska Ewelina – Przewodnicząca Rady Osiedla

Rada Osiedla „Łódzka-Wysoka-Sadowa”
1. Adamus Elżbieta
2. Biazik Mariusz
3. Dajcz Krzysztof
4. Giza Grzegorz
5. Kacperska Kinga – Zastępca Przewodniczącego Zarządu Osiedla
6. Klaus Edward
7. Luft Jakub – Skarbnik Zarządu Osiedla
8. Malinowska Justyna – Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla
9. Malinowski Błażej
10. Mastalerz Robert – Przewodniczący Zarządu Osiedla
11. Matera Monika
12. Nejman Izabela
13. Szczepański Paweł – Sekretarz Zarządu Osiedla
14. Świstak Kinga
15. Wojdala Tadeusz – Przewodniczący Rady Osiedla

 

 

 






Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.

wersja mobilna: m.piotrkow.pl

projekt: UM, realizacja: kambit.pl